top of page

REFERENCE

ET PACTUM.jpg
cezlogo.png
B+L Logo.png
PRK_CZ_RGB.png
11966.png
golden gate.png
logo_RGB-1.JPG
logo.png
2039c1479460931_edited.jpg
EmbeddedImage.png

JUDr. Jakub Lichnovský, MHA 

PRK Partners s.r.o. attorneys at law

"Chtěli bychom poděkovat doktorce Lamačové za excelentní spolupráci a poskytnutí mediace v obchodním sporu. Byli jsme velmi spokojeni s jejím přístupem, erudicí i přípravou a také s výsledkem. Děkujeme a věříme, že se nesetkáváme naposledy."

"V rámci naplnění rozvojového plánu týmu jsme vybrali 2 denní kurz Vyjednávání s využitím mediačních technik a nástrojů u společnosti ET PACTUM. Školení vedené Ing. Lucií Lamačovou, Ph.D. zcela splnilo naše očekávání, teorie byla skvěle vyvážena praktickými příklady postavenými na konkrétních situacích. Členové prodejního týmu tak mohou nabyté vědomosti a dovednosti využívat nejen při své každodenní práci s klienty, ale také ve svém osobním životě."

<

B+L Logo.png

Mgr. Renáta Králová, DBA

Sales & Marketing Manager

golden gate.png

Ing. Hana Boxanová, MBA

regionální ředitel

"Kurz vyjednávání s použitím mediačních technik a nástrojů byl velmi intenzivní a nabitý příklady, poznatky a inspirací o tom, jaká je moc správných slov a správných otázek. Lucie Lamačová je skvělá lektorka, dokázala nás posunout a motivovat k tomu, abychom byli lepší a úspěšnější obchodníci i vedoucí obchodních týmů."

„Absolvovali jsme s celým obchodním týmem  kurz Vyjednávání s využitím mediace ve firemním prostředí, který byl pro nás přínosem a věřím, že tyto techniky použijeme nejen v pracovním, ale i v soukromém životě.“

logo_RGB-1.JPG

Ing. Marek Šváb, MBA

obchodní a výrobní ředitel Ditherm

cezlogo.png

Mgr. Dana Maršálová

"Absolvovala jsem 3 denní kurz Mediace s mediátorkou paní Lucií Lamačovou a jsem nadšená. Na konci dne se nám nechtělo ani odcházet a stále bylo co probírat. Jde o kombinaci teorie a zároveň praktických ukázek. Rozhodně využiji ne jen v pracovním prostředí, ale i v osobním životě. Celý kurz byl obohacující, velmi příjemný a zábavný.  Paní Lucie čerpá ze svých zkušeností, kdy jsem lecky žasla nad její brilantností slov, gest a ostatních verbálních i neverbálních vyjádření, které v mediaci hrají důležitou roli."

KURZ EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE

Ing. Jaromír Benýšek

Projektant

"Dne 6.3.2023 jsem absolvoval školení (EK), které vedla paní Ing. Lucie Lamačová, Ph.D.

Celé školení bylo vedeno velmi profesionálně, Lucie odpovídala na mé dotazy, které se týkaly mojí praxe, jasně a srozumitelně.

Vzhledem k tomu, že některé akce nemáme ve firmě ještě uzavřené, předpokládám, že se s našimi dotazy na Lucii obrátíme, abychom měli ve věci jasno a naše problémy  se nám podařilo uspokojivě vyřešit. 

S průběhem i obsahem školení jsem byl velmi spokojen."

 

"Kurz vyjednávání s využitím mediace byl pro náš tým užitečným a zajímavým tématem, podpořený mnoha příklady z mediační praxe. Lektorka Lucie je mediátorka, která má bohaté zkušenosti, které umí velmi poutavě předat svým posluchačům. Věřím, že nabyté znalosti všichni využijeme jak v profesním, tak i soukromém životě."

Jan Šantavý

Area Sales Manager

INDIVIDUÁLNÍ KURZ MEDIACE

Mgr. Ivana Benešová

"Školení s Lucií Lamačovou jsou intenzívní. Hodně se dozvíte, hodně se naučíte, hodně se zasmějete a, věřte mi, musíte se hodně soustředit."

 

"Absolvovali jsme kurz Vyjednávání s využitím mediačních technik. Bylo vidět, že Lucie má v oboru vyjednávání velké zkušenosti, je komunikativní a umí zaujmout. Výuku prokládala příklady z praxe a běžného života, díky čemuž byl tento kurz zajímavý a zábavný, aniž by mu to ovšem ubralo na odbornosti. Podle zaměření a konkrétních požadavků účastníků se přímo na místě dotvářel obsah užitečný pro danou skupinu. Vřele doporučuji."

golden gate.png

Ing. Eva Heřmánková

regionální vedou

Jitka Ellederová

manažerka personalistiky Ditherm

logo_RGB-1.JPG

„Kurz vyjednávání s využitím mediace byl pro nás všechny novým a zajímavým tématem, zpestřeným spoustou perliček z mediační praxe. Lektorka Lucie je zkušená mediátorka s darem řeči a schopností zaujmout. Díky ní se oba dva dny nesly v příjemné ale informačně nabité atmosféře. Myslím, že některé mediační techniky by měly být součástí systému výchovy a vzdělávání obecně, asi by se nám všem žilo mnohem lépe.“ 

"Se svým týmem farmaceutických reprezentantů jsem se zúčastnila kurzu „vyjednávání s využitím mediace“, vedeným Ing. Lucií Lamačovou Ph.D. Tento dvoudenní kurz byl nejen příjemným osvěžením a vytržením z běžné pracovní rutiny, ale také vnesl do naší činnosti nový, neotřelý pohled. Kurz byl veden velice profesionálně. Lektorka prokládala teorií svými poznatky z praxe. Vyzkoušeli jsme si jednotlivé techniky vyjednávaní a lektorka nám taktéž pomohla zodpovědět otázky týkající se našich konkrétních problémů. Lze tedy říct, že kurz byl ušit přímo na míru našim potřebám. Celý tým si z kurzu odnáší mnoho poznatků, které již zařazuje do své každodenní praxe."

Mgr. Šárka Mertová

Area Sales Manager

"Absolvoval jsem intenzivní kurz vyjednávání, který mi poskytl množství cenných informací nejen o vyjadřování se, ale i o zvládání konfliktů a pochopení situace. Komplexní školení obohacené o zkušenosti z praxe mediátora, které je prováděno v komfortním prostředí na velice profesionální úrovni nabízí i prostor pro konzultace a dotazy. Mně osobně kurz poskytl zajímavé rozšíření znalostí v oblasti řešení konfliktů a komunikace."

KURZ VYJEDNÁVÁNÍ

Patrik Laner

Student ČVUT

Hana Lounová

Oblastní vedoucí

Kurz vyjednávání s využitím mediace vedený Lucií Lamačovou byl pro mne a mé kolegy velkým, ale příjemným překvapením. Lucie se dokáže výborně navnímat na problematiku svých "studentů" a klientů. Kurz nás dovedl k zamyšlení nad technikami, které při obchodech používáme. Její poznatky z praxe nám ukázaly jiný úhel pohledu na klienty a přístupu k nim. Kurz vyjednávání bych doporučila absolvovat nejen pro pracovní účely, ale i pro komunikaci v běžném životě.

Kurz mediační technik s lektorkou Luckou Lamačovou je vyváženou směsicí odborných znalostí a zkušeností spolu s humornými příklady z běžného života.  Díky tomu se nové poznatky lépe zapamatují a využijí v praxi. Během školení se ani minutu nebudete nudit, dozvíte se užitečné rady a tipy jak  jednat, vyjednávat  s lidmi či jak mediovat spor. To vše přirozenou a nenucenou formou.

 

cezlogo.png

Mgr. Barbora Paličková

Rozvoj lidských zdrojů ČEZ

bottom of page